Новини України. 11 червня. Київ. 9 червня 2011 року близько 20 молодиків зламали двері, змінили замки і побили роботи гончарів у майстерні на вулиці Костянтинівській 44-а у Києві.

Рейдери творять, що заманеться

Про це телефоном повідомив сам майстер Сергій Спасьонов. Загалом там було близько 200 робіт автора, зокрема колекційних, а також близько сотні унікальних музейних експонатів, які Національна спілка народних майстрів передала на зберігання у це підвальне приміщення на столичному Подолі.

Сам Сергій Спасьонов, з його слів, залишився на вулиці без документів та грошей і не знає, що робити. І паспорт і військовий квиток були у майстерні. Правоохоронці ніяк не перешкоджали захопленню приміщення. А спецпідрозділу «Беркут» просто показали документи про продаж нерухомості на невідомому аукціоні всупереч забороні на продаж на Подолі та врозріз деяким законам.

Майстерня родини Спасьонових-Тодорчуків, це підвальне приміщення в «хрущівці» на Подолі у Києві, яку для гончарів орендувала Національна спілка народних майстрів України.

Джерело Рукотвори

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.