Новини України. 7 червня. Київ. З 10 червня каси семи станцій Київського метрополітену почнуть працювати за графіком, а деякі зовсім закриються.

У Київському метрополітені стане важче купити жетон

Рано вранці і після 7-8 години вечора на деяких станціях жетон можна буде купити тільки в автоматах і у контролерів на турнікетах.

Таким чином, пише “Комсомольська правда в Україні”, у столичному метрополітені вирішили заощадити на зарплаті персоналу.

“Був проведений моніторинг пасажиропотоків на станціях, який показав, що на деяких з них людей не дуже багато. Після цього було вирішено, що невигідно тримати той штат співробітників на станціях, який є зараз. Ми стежитимемо за ситуацією, і якщо знадобиться, відновимо роботу кас. Але касирів ми звільняти не будемо, їм просто запропонують інші місця в метрополітені, адже у нас не вистачає людей”, – пояснила начальник прес-служби Київського метрополітену Надія Шумак.

Самі співробітники підземки категорично проти того, що одна й та ж людина має і сидіти в будці біля турнікетів, і жетони продавати.

“Нас цей варіант не влаштовує, і ми написали заяву керівництву метрополітену, що відмовляємося так працювати. Але начальство не хоче передавати це послання далі. Тут до десяти ранку натовпи пасажирів, це і стежити за всіма, і жетони продавати, та ще й здачу рахувати?”, – каже контролер станції “Сирець” Людмила Стрельникова.

Новий розклад роботи кас на станціях:

З 10 червня на станціях “Сирець”, “Славутич”, “Вирлиця” та “Червоний Хутір” і у вестибюлі № 2 на станції “Позняки” каси з продажу жетонів будуть працювати з 7.00 до 19.00.

На станції “Дніпро” і у вестибюлі № 2 станції “Нивки” жетон в касі можна буде купити з 8.00 до 20.00.

У вестибюлі № 1 станції “Васильківська” і у вестибюлі № 2 станції “Гідропарк” (який відкрито у вихідні) каси взагалі закриють.

До речі, як з’ясували журналісти, на тій же станції “Сирець” є тільки два автомати з продажу жетонів – на 2 і 10 гривень, але вони не працюють. А на станції “Дніпро” таких автоматів взагалі немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.