Новини світу. 12 червня. Небезпечний рівень вмісту свинцю виявлений в крові працівників майстерень по виробництву олов’яної фольги та членів їх сімей. Важке отруєння свинцем отримали, зокрема, 103 дитини.

школярі
Діти отруїлися свинцем

Більше 600 осіб, у тому числі 103 дитини, отримали шкідливі для здоров’я дози свинцю в результаті порушення технології виробництва олов’яної фольги на підприємствах в провінції Чжецзян, Китай.

Небезпечний рівень вмісту свинцю виявлений в крові працівників майстерень по виробництву олов’яної фольги та членів їх сімей у містечку Янсюньцяо повіту Шаосин провінції Чжецзян. Як повідомляється, 26 дорослих і 103 дитини отримали важкі отруєння свинцем, ще 494 дорослих – середні отруєння свинцем.

Містечко Янсюнцяо спеціалізується на виробництві і обробці олов’яної фольги та виробів з неї. Цим зайняті більше 200 невеликих майстерень, розташованих як в самому містечку, так і в його околицях. На цих підприємствах зайнято більше 2,5 тисячі робітників-мігрантів, головним чином з більш бідних провінцій Юньнань і Сичуань.

За повідомленнями китайських ЗМІ, отруєння отримали працівники 25 розташованих в Янсюньцяо майстерень. Наразі робота даних підприємств зупинена, ведеться розслідування.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.