Оглад преси. 5 червня. Лондон. У Лондоні створюється приватний університет, який, як очікується, стане конкурентом Оксфорда та Кембриджа.

кембридж
У Кембриджа з'явиться ще один конкурент

Про це 5 червня пише The Sunday Times.

Багатомільйонний грант на створення Нового гуманітарного коледжу (New College of the Humanities) в Блумсбері від приватних спонсорів отримав філософ Ей. Сі. Грейлінг (A. C. Grayling). За його задумом, новий навчальний заклад буде за структурою нагадувати американські коледжі вільних мистецтв.

До викладання вже залучено 14 “зоряних” британських професорів, пише газета. Серед них – еволюційний біолог Річард Докінс, психолог-когнітивістів Стівен Пінкера, історики Девід Кеннадайн і Ніал Фергюсон, генетик Стів Джонс, колишній оксфордський професор поезії Крістофер Рікс.

Заявки на навчання Новий коледж почне приймати з липня, а перший трирічний університетський курс стартує восени 2012 року. У рік планується набирати по 375 студентів, їх навчатимуть англійської словесності, історії, філософії, економіці та юриспруденції. Студент буде вибирати один профіль в якості основного і два на додаток.

При цьому плата за навчання буде практично вдвічі перевищувати максимально можливу планку для державних вузів (дев’ять тисяч фунтів), а професори будуть отримувати на 25 відсотків більше від своїх колег з інших університетів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.