Новини світу. 16 червня. Казахстанському парламенту – мажилісу – довелося відкласти ратифікацію однієї з угод щодо Митного союзу в зв’язку з тим, що в іменах і посадах глав держав сталася прикра плутанина.

володимир путін
Путіна переплутали з президентом Білорусі

У графі “президент Республіки Білорусь” було зазначено “Путін В.В.”, повідомляють білоруські опозиційні ЗМІ з посиланням на казахські джерела.

Ратифікації підлягав договір “Про узгоджену макроекономічну політику”, укладений лідерами Казахстану, Росії та Білорусії. Цікаво, що казахські ЗМІ, які перші повідомили про “цікаве положення” документа, незабаром видалили ці новини.

“Читаємо:” Підписано за Республіку Білорусь – президентом Республіки Білорусь Лукашенком О.Г.; за Республіку Казахстан – президентом Республіки Казахстан Назарбаєвим Н.А.; за Російську Федерацію – президентом Республіки Білорусь Путіним В.В. “, – прочитав текст супровідної довідки до угоди на пленарному засіданні мажилісу депутат Іван Чіркалін.

Парламентарій Єржан Рахметов припустив, що депутати підписують не той документ і варто було б повернути його назад, щоб в уряді розібралися в деталях інциденту. У результаті розгляд документу відклали на кілька годин, після чого спікер парламенту прочитав лист від одного з департаментів Митного союзу з виправленнями, назвавши цей випадок “кричущим неподобством”. Потім депутати схвалили документ.

Зазначимо, що це не перший випадок, коли керівників Росії та Білорусії довільно змінюють на посадах. Так, наприкінці грудня 2010р. в Інтернеті з’явилося відео за участі президента Білорусії Олександра Лукашенка, який під час одного із засідань обмовився і назвав себе першим президентом Росії.

Джерело РБК

Важливе від NewsMarket: ДАІ пропонує спростити процедуру обміну водійських посвідчень

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.