Новини України. 10 червня. Фото. Знесення пам’ятника революціонерам на площі Конституції перетворився на справжній флеш-моб.

Харків
Харківські комуністи проти знесення пам'ятника

Вчора навколо Монументу на честь проголошення Радянської влади встановили будівельний паркан, він тут же густо покрився безсторонніми для міської влади написами. Тематика така: винні у цьому злочині, тобто губернатор Михайло Добкін і мер Геннадій Кернес, дадуть відповідь за все, що відбувається перед історією.

Пам’ятник, відомий у народі як «П’ятеро несуть холодильник з ломбарду», збираються перенести з центру міста в робочий район ХТЗ. Зараз біля пам’ятника комуністи вельми оригінальним чином збирають підписи на його захист. Для більшого ефекту на найбільш людному кутку паркану розташувалися прапори Радянського Союзу і літній чоловік у паперовій кепці, що пояснює в мегафон, що все що відбувається – це «від лукавого», тому потрібно терміново все скасувати.

Поруч стоїть його соратник і запрошує пішоходів проявити громадянську позицію і підписатися під зверненням, яке покликане “зупинити беззаконня”. Найцікавіше в тому, що на підписному листі написано: “Верховна Рада СРСР. Реєстраційний лист самоперепис громадян СРСР”.

“У Верховну рада Радянського Союзу і будемо звертатися”, – підтверджує людина з бланком, який стверджує, що він сам є депутатом того ж ВР СРСР. І пояснює, що нинішня ситуація, коли немає СРСР і є Україна – явище тимчасове.

Джерело Комсомольская правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.