Новини України. 2 червня. Фото. Вчора ввечері в Пролетарському районі Донецька друзі поховали місцевого жителя Валерія Лавриненка.

Могила
"Поховання" закінчилось неуспішно

Подібний екперимент він ставить втретє – хоче довести, що живцем похований чоловік в змозі вибратися з-під землі самостійно.

Перед зануренням учасники експерименту виміряли глибину ями, вона виявилася більшою від зросту Лавриненка – 1.90 м. Почали закопувати “покійника”-добровольця рівно о 19.00. Попередньо забили труну цвяхами.

У 19.15 засипали, зрівняли з землею і навіть утрамбували. Дали екстремалові команду, і він почав вибиратися. Зв’язок з “потойбічним світом” підтримували через відеокамеру, яку підключили до комп’ютера.

Але розкопувався самостійно екстремал всього 20 хвилин. Потім зрозумів, що сам не впорається і попросив про допомогу. Приблизно о 20.00 пряма трансляція з “покійником” перервалася. Незабаром “копачі” наткнулися на руку Лавриненка, якому вдалося виламати шматок труни у голови. Коли “покійник” переставав ворушити рукою, присутні вважали, що він втратив свідомість. В гробу був шланг, але він практично відразу забився землею.

Викопували фокусника до 21.45. До цього часу згустилися сутінки і висвітлювали могилу світлом фар і відеокамер. А експериментатор так знесилів без кисню, що не зміг виламати кришку труни. Її довелося відривати по дошках, за допомогою тросів.

Тим не менш, коли Лавриненко піднявся з могили, він відчував себе точно так само, як і до “похоронів”. Виплюнув глину з рота та вибачився перед глядачами за невдачу. Пообіцяв повторити спробу восени. За його словами, на шляху до успіху стала спека. Вже в перші хвилини перебування під землею температура всередині труни піднялася до 35 градусів, можливо, через це повітря закінчилося швидше, ніж очікував автор ідеї.

Валерій Лавриненко в минулому – професійний артист і фокусник, відомий у СРСР, Японії та Америці. Він ставив рекорди по затримці дихання, демонстрував зупинку серця, пропускав через себе електрику. Лавриненко володіє всіма видами гіпнозу, і, як запевняють його сусіди, абсолютно безкоштовно лікує від наркоманії всього за один сеанс. Дехто після цього стали його помічниками у небезпечних експериментах. Вони вірять у його надлюдські здібності. Для решти очевидно тільки те, що 60-річний пенсіонер не має страху.

Джерело Gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.