Новини України. 20 червня. У Азарова збрехали, що «Covington&Burling» не зверталася до них за інформацією.

Сергій Власенко
Власенко каже, що в уряді збрехали

Як повідомляє прес-служба “Батьківщини”, заяви уряду Азарова про те, що відома американська юридична компанія «Covington&Burling» не зверталася до Кабінету міністрів з проханням надати документи стосовно аудиту діяльності уряду Тимошенко, не відповідають дійсності. Про це сьогодні під час прес-конференції заявив захисник Юлії Тимошенко, народний депутат Сергій Власенко.

Він продемонстрував журналістам відповідь Державного казначейства від 17 червня 2011 року на адресу компанії «Covington&Burling».

«Сьогодні прозвучала заява прес-служби уряду про те, що нібито ніхто до них не звертався. Я в руках тримаю відповідь Державного казначейства на адресу компанії «Covington&Burling» українською мовою, і з нього випливає наступне: «Шановний пане Брюсе Бейрд, Державне казначейство розглянуло ваш запит і доводить до відома, що Державне казначейство продовжує розгляд Вашого запиту», – процитував лист Власенко.

За його словами, компанія «Covington&Burling» неодноразово намагалася зв’язатися з українським урядом, щоб отримати документи стосовно порушених проти Юлії Тимошенко справ, але безрезультатно.

Разом з тим захисник Тимошенко зазначив, що після аналізу документів, на основі яких будується звіт американської аудиторської компанії «Trout Cacheris», яку найняв уряд Азарова, та офіційних відповідей з Міністерства фінансів, Міністерства охорони здоров’я та інших відомств на запити народних депутатів, компанія «Covington&Burling» дійшла висновку, що не існує жодних доказів порушення закону з боку колишнього прем’єр-міністра Юлії Тимошенко.

«Covington&Burling» дійшли до висновку, що уряд Тимошенко не витратив жодної копійки Кіотських грошей. Що стосується закупівлі автомобілів «Опель-комбо» – тут теж немає жодної складової злочину», – сказав Власенко.

Захисник Юлії Тимошенко також додав, що компанія «Covington&Burling» виступатиме юридичним радником Юлії Тимошенко у суді.

NewsMarket

Курйози від NewsMarket: чоловік крав з кладовища люки, щоб заробити на весілля

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.