Новини здоров’я. 24 червня. За зовнішністю чоловіка можна багато що сказати про його здоров’я, і ​​особливо, глянувши на те місце, де повинна бути його талія.

товстий чоловік-зайва вага
Чоловіки теж мають стежити за своєю талією

Черевце і бочки – це не тільки неестетично і незручно, але й небезпечно для здоров’я, попереджають американські дієтологи. Чоловіки можуть значно покращити своє здоров’я, якщо будуть стежити за обсягом своєї талії, намагаючись уникати накопичення зайвого жиру в області живота і боків.

«Це так само важливо, як стежити за кров’яним тиском, рівнем цукру і холестерину в крові і вагою! Чоловікам необхідно озброїтися сантиметром і регулярно вимірювати обсяг живота», – заявили вчені з Американської дієтичної асоціації.

Якщо об’єм талії середньостатистичного чоловіка перевищує 101 сантиметр, він потрапляє в групу підвищеного ризику розвитку таких захворювань, як хвороби серця, діабет і деякі види раку. Ці проблеми пов’язують з вісцеральним жиром, який відкладається між внутрішніми органами черевної порожнини і підвищує рівень запалення в організмі.

«Слідкуйте за своїм раціоном харчування, не нервуйтесь, ведіть активний спосіб життя, спіть 7-9 годин на добу, не зловживайте алкоголем, і з вашої талією не повинно бути ніяких проблем», – радять експерти.

Джерело Zdravoe

Курйози від NewsMarket: Богословську в суді над Тимошенко облили водою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.