Новини України. 6 червня. Скасування техогляду для легкових автомобілів ліквідує корупційну складову в ДАІ.

ДАІ, хабар
ДАІшники пристойно "заробляють" на техогляді

Про це сказав член Громадської ради при МВС Володимир Чемерис. Зокрема, за його словами, тіньовий заробіток даішників на техогляді складає 1 млрд. грн. на рік.

«Це оцінка. Зрозуміло, що точної цифри бути не може. Але ця цифра враховує кількість машин, тобто приблизно 6 млн. + $ 20-30 доплачують водії. Всі автолюбителі знають тих людей, до яких треба підійти. Сплачується офіційна сума (близько 45 грн.) + $ 20-30 в залежності від автомобіля. Всі все знають. Це йде на рівні керівництва районного ДАІ », – сказав він.

За словами Чемериса, частка аварій, які трапляються з технічної несправності автомобіля, становить 0,3% від загальної кількості. «Тому ліквідація обов’язкового техогляду для приватників не збільшить аварій з технічних причин, але ми ліквідуємо цю величезну корупційну складову», – запевнив експерт.

Нагадаємо, 31 травня Верховна Рада прийняла в першому читанні проект закону, що скасовує техогляд для легкових автомобілів, які не використовуються в комерційних цілях. Очікується, що в цілому закон буде прийнятий до кінця сесії – до 8 липня.

Джерело Комментарии

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.