Новини політики. 19 червня. Народний депутат від Партії регіонів Олег Надоша називає “пустушкою” звіт компаній Сovington & Burling і BDO щодо звинуваченнь проти Юлії Тимошенко.

Юлія Тимошенко
Тимошенко кинули?

“Ніхто з найнятих БЮТ американських юристів не спромігся приїхати в Україну, щоб провести розслідування. Більше того – приїжджати не збирається”, – цитує політика УП.

“Вони не бачили ні оригіналів, ні навіть копій документів, а працювали тільки з відкритими джерелами – тобто читали Інтернет. За що ж тоді Тимошенко сплатила їх величезний рахунок? Тільки за ім’я цих юристів”, – сказав Надоша.

“У них в партнерах – генеральний прокурор США, що говорить про дуже високі гонорари на послуги. Але американські юристи вирішили поставитися до тимошенківців як до папуасів – гроші взяли, а розслідування толком не провели”, – зазначив депутат.

На його думку, це підтверджує і те, що американські юристи не будуть представляти інтереси Тимошенко в судах – ні українських, ні американських.

“Тобто не хочуть нести відповідальність за свої висновки. Тому вони відправляють свій звіт не українському урядові, не в конгрес США, не в ПАРЄ, а своїм замовникам”, – зазначив парламентарій.

“Ще одне питання особисто до Тимошенко: на прес-конференції американські юристи заявили, що їхню роботу оплачували БЮТ і особисто Тимошенко. Година роботи американського адвоката коштує не менше тисячі доларів. Працював не один адвокат протягом 6 місяців. Чи дозволяє декларація Тимошенко оплатити цю роботу? Не дарма суму контракту приховують”, – резюмував Надоша.

Важливе від Newsmarket: “Нафтогаз” закупить ще кілька бурових станцій по 400 млн доларів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.