Новини України. 18 червня. Буквально кілька годин тому в Нью-Йорку завершилася конференція адвокатської компанії Covington & Burling, найнятої Юлією Тимошенко з приводу аудиту її діяльності на посту прем’єр-міністра України.

Тимошенко "кинули" американські адвокати

Як стало відомо Фразі, безпосередньо темою порядку було питання про цільове використання урядом Тимошенко «кіотських грошей», і інформація з вуст американських адвокатів вкотре прозвучала досить розмито. Зате дуже чітко американці заявили про таке.

По-перше, адвокати Covington & Burling (це їх дослівні слова) ніякого документального розслідування по діяльності Юлії Тимошенко не проводили. Всю інформацію вони взяли з відкритих інтернет-джерел, і по суті, провели тільки ретельний моніторинг. І вже на основі цього моніторингу Юлія Володимирівна складала в Україні якісь «документи», що підтверджують (з посиланням на американців) її невинність.

Другий посил також досить цікавий. У Юлії Володимирівни є підписаний контракт з нью-йоркськими адвокатами, але вони не збираються відстоювати її інтереси в суді. Це говорить про те, що американці, вивчивши лише поверхово «справу Тимошенко», вирішили відійти в сторону, а кажучи жаргонним мовою, стався «кидок» Юлії Володимирівни. На даний момент екс-прем’єр втратила американську аргументацію про «чистоту кіотських грошей», а її позиції перед українським правосуддям знову стали хиткими.

Важливе від NewsMarket: дізнайтесь, яку думку склали західні журналісти про Львів і про підготовку до Євро-2012

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.