Новини політики. 12 червня. Захист Юлії Тимошенко буде наполягати на проведенні очної ставки між нею Віктором Ющенком.

Віктор ющенко-Юлія Тимошенко
Тимошенко хоче побачитися з Ющенком у ГПУ

Про це заявив адвокат Тимошенко Сергій Власенко у суботу в ефірі радіо Свобода. “Єдине, чого не було – не було очної ставки між Тимошенко і Ющенком. І ми на цьому будемо наполягати”, – сказав Власенко.

Він також висловив переконання, що у кримінальних справах проти Тимошенко “все залежить від політичного рішення президента України”. “Якщо президент України завтра дасть команду посадити Тимошенко, то Тимошенко посадять, незважаючи ні на що. У матеріалах справи немає жодного доказу провини Тимошенко”, – підкреслив адвокат.

Він нагадав, що 16 червня закінчується термін ознайомлення захисту Тимошенко з матеріалами справи. “Будемо ми ознайомлені з матеріалами справи чи не будемо ми ознайомлені з матеріалами справи, згідно з рішенням суду, в цей день або на наступний день слідчий може готувати обвинувальний висновок і подавати його на затвердження відповідному прокурору”, – сказав Власенко. “І після цього, принаймні в справі Луценка в цей же день, я думаю, що через 1-2 дні справа потрапляє до Печерського районного суду міста Києва”, – спрогнозував він, передає УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.