Новини економіки. 4 червня. Проведення пенсійної реформи в країні є терміновою необхідністю, тому що станом на сьогоднішній день на 13 млн. 766 000 пенсіонерів припадає лише 14 млн. платників до пенсійного фонду, заявив віце-прем’єр-міністр, міністр соціальної політики України Сергій Тігіпко.

Сергій Тігіпко
Пенсіонери теж будуть працювати

Про це повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

За його словами, із зазначеної кількості громадян, які досягли пенсійного віку, 2,9 млн. чоловік продовжують працювати. Він також додав, що пенсійна реформа передбачає можливість продовження трудового стажу після досягнення пенсійного віку, забезпечуючи таким громадянам отримання і пенсії, і заробітної плати.

“За винятком лише однієї категорії. Це держслужбовців і 10 категорій, які прирівнюються до них, яким пенсія буде зменшуватися, тому що вона призначається за іншими принципами. Зменшуватися до загальнонарахованої пенсії”, – додав глава Мінсоцполітики.

“Держслужбовці, коли виходять на пенсію, вони отримують до 90% від свого заробітку. А ми говорили про середнього пенсіонера, про середню людину. Вона отримує близько 48%. Ось ті держслужбовці, які будуть продовжувати працювати, будуть отримувати приблизно 48%. Коли вони будуть закінчувати працювати і переходити на пенсію, їм пенсія буде перераховуватися і вони будуть отримувати так як їм належить”, – уточнив Тігіпко.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.