Огляд преси. 17 червня. Фонд Білла Гейтса спонсорує проект в Гані з перетворення людських екскрементів в біодизельне і метанове паливо, пише Крісчен сайенс монітор.

Авто їздитиме на біопаливі

Проект, що отримав грант на 1,5 млн доларів від Фонду Білла і Мелінди Гейтс, розробляється професором Колумбійського університету Картіка Чандраном спільно з Waste Enterprisers.

Згідно фонду Гейтса, людські екскременти є “концентрованим органічним матеріалом з високою енергетичною цінністю”. “Чандран і його партнери вивчають способи перетворення органічних складових цих відходів у корисне паливо”, – пише автор статті Грегорі Лемб. Це не тільки створить альтернативне джерело палива, але й запобігатиме потраплянню відходів, що є одним із джерел інфекції, в навколишнє середовище.

За матеріалами фонду Гейтса, у половини жителів країн, що розвиваються – 2,5 млрд людей – немає доступу до санітарно-гігієнічних зручностей. “1,2 млрд людей здійснюють “відкриту дефекацію”, тобто у них взагалі немає санітарних зручностей, а 1,3 млрд людей користуються небезпечними зручностями”.

Джерело The Christian Science Monitor

Цікаве від Newsmarket: НАТОвці розстріляли автобус з мирними жителями у Лівії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.