Новини світу. 11 червня. Таджикистан. У місті Хорог Горно-Бадахшанської автономної області у Таджикистані група людей побила суддів і розгромила будівлю суду і прокуратури, повідомляє “Азія-Плюс”.

суд
Таджики рознесли будівлю суду

Причиною погрому став вирок відносно Кайена Рахімхудоева, засудженого 10 червня до 9 років в’язниці за вбивство. Після оголошення вироку кілька людей, що чекали вердикту на вулиці, увірвалися в будівлю суду і побили заступника голови обласного суду Халіла Холікова, суддю Акбаршо Сафарова, а також викладача Азізулла Мукадамшоева. Постраждалі госпіталізовані.

У загальній складності заподіяний будівлі суду збиток оцінюється в 20 тисяч сомоні (близько 4,4 тисячі доларів). “Інтерфакс” відзначає, що були розгромлені кабінети, пошкоджена оргтехніка. Після погрому в суді агресивно налаштовані громадяни розбили вікна будівлі прокуратури Хорог.

Незабаром після погрому за підозрою в причетності до злочину були затримані 41-річний Ерадж Садоншоев і 26-річний Джамшед Шераліев. Правоохоронні органи Таджикистану завели за фактом події кримінальні справи за статтями “хуліганство”, “перешкоджання здійсненню правосуддя” і “погроза або насильство у зв’язку із здійсненням правосуддя із застосуванням насильства, небезпечного для життя та здоров’я”.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.