Новини політики. 30 червня. Віктор Янукович розкритикував діяльність Дмитра Табачника за низкою напрямків.

Табачник Дмитро
Доля Табачника невідома

Так, сьогодні на засіданні Громадської гуманітарної ради за головуванням президента актриса Ольга Сумська висловила стурбованість долею київської школи на розі вулиць Некрасова та Артема, зауваживши, що її закрили невідомо на який час.

На це Янукович сказав: «Невідома доля школи, як і невідома доля міністра». У свою чергу, Табачник пояснив, що школу закрили на капітальний ремонт, і її відкриють до наступного навчального року.

Також критика Януковича пролунала і через виступ радника президента Ганни Герман щодо затягування із проведенням з’їзду вчителів. «Питання з’їзду — це питання на вашій совісті, на вашій, Ганна Миколаївна, разом з Табачником. Якби ви зайшли до мене один раз і сказали, що Табачник цього не хоче робити, не виконує, він би виконав це бігом», — сказав президент і доручив підготувати з’їзд восени.

У відповідь Табачник повідомив, що з’їзд запланували на травень наступного року. Президент не погодився з цією датою, і відзначив, що з’їзд має відбутися у вересні — максимум у жовтні цього року. «Якщо вам потрібна допомога, давайте, я вам допоможу… Швидко», — сказав Янукович.

Нагадаємо, що президент говорив про можливу відставку «гуманітарного блоку» уряду майже місяць тому. Проте жодних рішень з того часу прийнято не було, а Табачник, як і раніше займає свою посаду.

Джерело УП

Порада від NewsMarket: як алкоголь впливає на фігуру?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.