Новини країни. 10 червня. Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник вважає, що слід модернізувати стандарти навчання в профтехучилищах.

Табачник збирається модернізувати училища

Про це міністр заявив сьогодні, виступаючи на науково-практичній конференції в Києві. “Більшість з нині чинних професійних характеристик робочих професій затверджувалися ще за часів Радянського Союзу.

А це, як мінімум, двадцятирічне відставання. Тому зміна ситуації – необхідно модернізувати та впровадити профстандарти згідно з європейським ринком профроботи і оновити класифікацію професій”, – сказав Табачник.

При цьому він висловив надію на співпрацю у цій сфері з Міністерством соціальної політики. За словами Табачника, з технічного обслуговування профтехучилища випереджають школи: у ПТУ 11 осіб на 1 комп’ютер, в школах – 29 школярів на 1 персональний комп’ютер.

За його словами, 90% ПТУ підключені до мережі інтернет, а 70% – мають свої персональні веб-сайти. “Однак, ми далекі від того, щоб бути задоволеними рівнем інформатизації”, – зазначив міністр. Табачник також підкреслив, що необхідно прагнути до 100% оволодіння викладачами навичками комп’ютерних технологій.

Джерело Корреспондент.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.