Новини економіки. 7 червня. США. Експерти пронозують нову економічну кризу, яка знову почнеться із США. Адже очікування на економічний ріст не справджуються, натомість мешканці США продовжують заощаджувати гроші.

Продаж житла
Світ очікує чергова економічна криза

Орендні ставки на нерухомість впали до рівня 2002 року, також падають і ціни на продаж. Попит на нерухомість дуже низький, а тому багато будинків доводиться просто зносити. За останніми даними, ціни на нерухомість знову опустилися на 4,2 %.

Більшість власників будинків не можуть продати своє житло в першу чергу через відсутність покупців, а також через дуже низькі ціни. Натомість вони змушені виплачувати відсотки за іпотечними кредитами, які вже давно не відповідають існуючим реаліям. Такий стан речей зумовив загальне падіння споживання на ринку США, ріст якого на 70% залежить від того, скільки грошей тратять приватні домогосподарства.

На думку еспертів, єдиним варіантом виходу із ситуації є допомога від уряду для власників тих будинків, які найбільше втратили в ціні. Відповідно люди отримуватимуть від держави гроші за ринковою ціною, виселятимуться з будинку, а держава просто зноситиме споруду. Втім, чи погодиться на такий варіант уряд США невідомо, що своєю чергою ставить під загрозу усю світову економіку.

Ексклюзив: NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.