Новини України. 29 червня. Засідання Печерського районного суду Києві у справі Юлії Тимошенко почалося з перепалки між захистом Юлії Тимошенко та суддею Родіоном Кіреєвим. Розгляд справи Тимошенко перенесено на 4 липня.

Суд над Тимошенко продовжиться в понеділок 4 липня

За словами захисника Тимошенко Сергія Власенка суддя замість того, щоб розпочати засідання почав “читати моралі” учасникам процесу та присутнім в залі.

Він також звинуватив суддю у порушенні закону. На що Родіон Кіреєв відповів, що захисник не може робити заяви поки йому не дозволив суд.

“Я маю право робити заяву в той момент, коли головуючий порушує закон, а не тоді, коли суддя надає право на це”, – заявив у відповідь Власенко.

Він поінформував, що суддя в останній робочий день о 23:00 повідомив про час засідання суду, що є порушенням закону.

Суддя також попросив помічника Юлії Тимошенко, керівника апарату “Батьківщини” Михайла Лівінського відсісти від неї і зайняти місце серед спостерігачів, оскільки він не є учасником процесу.

Після цього Юлія Тимошенко відмовилася називати своє ім’я та прізвище, дату народження, місце проживання, не зважаючи на прохання головуючого судді. За її словами усі необхідні дані є в паспорті та в матеріалах справи.

На питання судді (передбачене процедурою), чи здоров’я підсудної дозволяє їй бути присутньою на засіданні, Тимошенко заявила, що у неї достатньо здоров’я, “щоб поставити суддю та всіх хто за ним стоїть на місце”.

Захист Тимошенко також повідомив суддю, що вони не отримали повістки відвідати судове засідання сьогодні та попросив суддю

Суддя вирішив перенести засідання на 4 липня, щоб Юлія Тимошенко ознайомилася з обвинувальним висновком.

“Суд постановив справу відкласти до 4 липня 2011 року до 10 години ранку. Засідання закрито”, – заявив Родіон Кіреєв.

Нагадаємо, Генпрокуратура звинувачує Юлію Тимошенко в перевищенні службових повноважень при підписанні “газових” контрактів з Росією у 2009-му році.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.