Новини України. 17 червня. Печерський районний суд Києва оголосив перерву в кримінальній справі колишнього начальника департаменту зовнішньої розвідки Міністерства внутрішніх справ Олексія Пукача до 23 червня.

Олексій Пукач
Суд у справі Пукача зробив перерву

Про це журналістам повідомила адвокат Мирослави Гонгадзе Валентина Теличенко. За її словами, під час засідання суду в четвер, 16 червня, сторони заявляли клопотання.

Теличенко також повідомила, що не бачить перспектив для початку розгляду кримінальної справи по суті, вважаючи, що необхідно направити справу на дорозслідування, оскільки досудове слідство проведене неналежним чином, а також у зв’язку з тим, що не визначено в справі роль колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Кравченка та інших осіб.

Нагадаємо: Теличенко виступає за розсекречення обвинувачувального висновку в справі О. Пукача. 28 квітня Печерський районний суд Києва оголосив перерву в попередньому засіданні справи О. Пукача до 26 травня в зв’язку з клопотанням адвоката надати його підзахисному для ознайомлення матеріали кримінальної справи.

31 березня Генпрокуратура затвердила обвинувачувальний висновок щодо О. Пукача. Досудове слідство встановлено, що обвинувачений, будучи посадовою особою, виконуючи накази і вказівки тодішнього міністра внутрішніх справ Юрія Кравченка та інших посадових осіб, кримінальну справу щодо яких розслідують в окремому провадженні, в травні-вересні 2000 року перевищив службові повноваження щодо громадського діяча Олексія Подольського та вбив Г. Гонгадзе 17 вересня 2000 року.

Джерело ДТ

Порада від NewsMarket: дізнайтесь, як радіти життю і бути щасливими

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.