Новини України. 24 червня. Засідання суду у справі Юлії Тимошенко продовжиться 25 червня о 10:00.

Суддя погодився зробити перерву в засіданні суду

Відповідне рішення прийняв головуючий суддя засідання Родіон Кіреєв.

Суддя довго наважувався зробити таку перерву. Про це його спочатку попросив представник захисту Тимошенко Сергій Власенко, який пояснив, що згідно з графіком роботи суду, Печерський райсуд Києва в п’ятницю працює до 16:45.

Родіон Кіреєв попросив захист надати правові підстави зробити перерву в засіданні. На що Власнеко заявив, що це передбачено трудовим законодавством України, зокрема про тривалість робочого дня тощо. Відповідне клопотання зробила також сама Юлія Тимошенко.

За словами Власенка, лише під час виборчого процесу суди можуть працювати 24 години на добу, тоді призначається черговий суддя. У випадку, якщо суд не оголосить перерву, адвокат попросив визначити і обґрунтувати конкретну годину, до якої сьогодні суд буде працювати.

Суддя Родіон Кіреєв не погодився на клопотання захисту і оголосив перерву лише на 15 хвилин.

Після перерви він спитав думку представників прокуратури, які попросили суддю самостійно вирішити питання про оголошення перерви. У самого судді ще до оголошення перерви почався тік – у нього почала сіпатися брова.

Суд продовжиться завтра, 25 червня, о 10:00.

Протягом сьогоднішнього засідання суд загалом оголошував перерву 5 разів. Суд два рази відмовився задовольнити клопотання захисту щодо відводу судді. Спочатку це аргументували недосвідченістю Кіреєва, який, за даними захисника, лише два роки працює суддею.

Пізніше Сергій Власенко заявив, що суддя Кіреєв не дотримується відповідної процедури, зокрема працює упереджено, на свій розгляд вирішує, які клопотання переглянути одразу, які пізніше, відмовляється забезпечити нормальні умови для засідання тощо.

Крім того, суд не задовольнив клопотання Юлії Тимошенко закрити справу.

Засідання сьогодні тривало з 9-ї ранку. В залі суду, розрахованого на 40 осіб, помістилося 150 людей. У всіх присутніх через задуху одяг “до ниточки” просяк потом. На підлозі – калюжі поту.

Генпрокуратура звинувачує Юлію Тимошенко в перевищенні службових повноважень при підписанні контрактів з Росією у 2009-му році.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.