Новини технологій. 13 чернвя. Студент з Великобританії Грег Хьюз (Greg Hughes) заявив, що додаток Wi-Fi Sync з нової операційної системи IOS 5 копіює назву і функціонал його власної програми, яка вийшла роком раніше.

суд
Студент подав до суду на Apple

Додаток Wi-Fi Sync Хьюз написав у 2010 році. Воно дозволяє синхронізувати iPhone з бібліотекою ITunes по бездротовій мережі. Розробник спробував розмістити програму в App Store, але отримав відмову, пише The Register. У пояснювальному листі Apple заявила Хьюзу, що не може прийняти програму в магазин «з міркувань безпеки».

Після цього Хьюз відправив свій додаток до магазину Cydia, в якому розміщуються програми для зламаних апаратів iPhone. Там Wi-Fi Sync увійшло до числа бестселерів: за 13 місяців було продано близько 50 тисяч копій.

6 червня 2011 Apple представила мобільну операційку IOS 5, до складу якої увійшла утиліта Wi-Fi Sync. Реєстрація відзначає, що розроблена Apple програма виконує ті ж завдання, що і додаток Хьюза, носить ту ж назву і має схожу іконку.

Сам Хьюз в інтерв’ю виданню повідомив, що був «шокований», побачивши Wi-Fi Sync у складі IOS 5.

«Я продавав додаток під тим же ім’ям і з тією ж іконкою щонайменше рік, – заявив він. – Apple знала про це, тому що я намагався розмістити програму в App Store ».

Хьюз, який закінчує третій курс Бірмінгемського університету за спеціальністю «Інформатика і обчислювальна техніка», зазначив, що незважаючи на відмову пустити Wi-Fi Sync в App Store, Apple в 2010 році виявляла до його програми інтерес і навіть просила його надіслати резюме.

Джерело Власти.нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.