Новини політики. 17 червня. Газову справу щодо Юлії Тимошенко вранці в п’ятницю було передано до Печерського районного суду.

Справу Тимошенко передали до суду

Про це слідчий Олександр Нечвоглод поінформував захисника Тимошенко Сергія Власенка.

16 червня було останнім днем ознайомлення з матеріалами справи. Відповідно до вимог статей 218 та 221, Юлія Тимошенко та її захист мали право направити до прокуратури відповідні клопотання. Вчора, о 17.15, Сергій Власенко зателефонував слідчому та повідомив, що готовий передати йому близько 50 клопотань про проведення додаткових слідчих дій, допитів, очних ставок та експертиз. Оскільки Нечвоглод повідомив, що його “нема та не буде” на робочому місці, Тимошенко направила клопотання поштою.

“Відповідно до закону, – пояснив Власенко, – перед складанням обвинувального висновку слідчий зобов’язаний розглянути всі ці клопотання, і лише після цього приймати рішення, чи повернутися до стадії досудового слідства, чи складати висновок”.

Нагадаємо, 20 червня в Апеляційному суді Києва має розглядатися питання про незаконність обмеження Тимошенко в строках на ознайомлення з матеріалами справи.

Newsmarket

Важливе від Newsmarket: КСУ визнав червоний прапор неконституційним

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.