Новини України. 2 червня. Поновити кримінальну справу проти Миколи Мельниченка може лише Генеральний прокурор України. Про це сказав сам Мельниченко.

Микола Мельниченко
Мельниченко впевнений, що справу проти нього не поновлять

“Я думаю, що кримінальну справу проти мене не поновлять, тому що за мною стоять набагато впливовіші люди, ніж ви собі уявляєте. Окрім того, я правий, не порушував чинне законодавство і рятував країну”, – зазначив Мельниченко.

На запитання, чим закінчилося засідання суду за позовом спікера Верховної Ради України Володимира Литвина, він відповів: “Суд закінчився тим, що представник Литвина Олександра Прокопець в грубій формі сказала одному із журналістів, щоб не гавкав”.

Нагадаємо, 1 червня в Васильківському міськрайонному суді Київської області розглядалась справа за позовом спікера Верховної Ради України Володимира Литвина проти М.Мельниченка. В.Литвин вимагає публічного вибачення перед ним за те, що Мельниченко називає його причетним до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

Леонід Кучма вимагає від Генпрокуратури поновити розслідування кримінальної справи проти Миколи Мельниченка.Кучма подав скаргу на закриття відповідної справи у 2005-му році. Для таких дій не було правових підстав, вважають адвокати Кучми. Він обурений, як було сказано, “фактичною недоторканністю” М.Мельниченка і розцінює це, як відмову слідства від пошуків справжніх замовників убивства журналіста Георгія Гонгадзе.

Джерело УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.