Новини України. 16 червня. Після того, як Юлія Тимошенко завершить ознайомлення з матеріалами кримінальної справи проти неї, матеріали справи будуть відразу направлені в суд.

Сергій Вовк
Вовк займатиметься і справою Тимошенко

Про це в інтерв’ю газеті “День” заявив народний депутат (БЮТБ), захисник екс-прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко Сергій Власенко. “Вони хочуть відразу після закінчення ознайомлення зробити за один день обвинувальний висновок на 300 сторінок.

І відразу направити матеріали до суду. Знову справа традиційно потрапить до судді Вовка, якого дуже “любить” автоматизована система”, – спрогнозував адвокат. Нагадаємо, що Сергій Вовк розглядає справу екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка в Печерському суді.

Також Сергій Власенко пояснив, чому Юлія Тимошенко не встигає належним чином ознайомитися з матеріалами “газової справи” проти неї в стислі терміни, встановлені прокуратурою. “Це ж не просто прочитати, як роман. У це потрібно вникнути, проаналізувати. Кожне слово грає роль. У нас Генпрокуратура працює як піар-агентство. Вони кидають піар-меседжі, які взагалі не відповідають матеріалам справи”, – сказав він.

Як уже повідомлялося, Печерський районний суд обмежив екс-прем’єра Юлію Тимошенко в термінах ознайомлення з матеріалами кримінальної справи щодо газових контрактів до 16 червня включно.

«Газове справа» Тимошенко налічує всього 14 томів. З чотирма з них, за інформацією Генпрокуратури, екс-прем’єр і її захисник ознайомилися ще на початку травня в суді. Всі інші матеріали з дозволу слідчого сфотографовані захисником Юлії Тимошенко.

Джерело НБН

Незвичайне від NewsMarket: повне затемнення Місяця могли спостерігати і в Україні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.