Новини політики. 26 червня. Володимир Путін, як майбутній президент РФ, не пробачить українській владі натяків на те, що він є співучасником Юлії Тимошенко, у разі, якщо її посадять за газові угоди 2009 року, вважає політолог Віктор Небоженко.

Тимошенко путін
На Путіна "падає тінь"

“Якщо посадять Ю.Тимошенко за газові домовленості, то її співучасником стане і В.Путін. А він, як майбутній президент Росії, ніколи не пробачить українській владі таких брудних натяків”, – сказав В.Небоженко.

На його думку, судова справа щодо газових угод проти колишнього українського прем’єра обов’язково стане темою обговорення під час зустрічі В.Путіна та Президента України Віктора Януковича.

В.Путін прямо подивиться в очі В.Януковичу після того, як вони пообідають, і скаже: ти вважає мене таким же злочинцем, як Ю.Тимошенко? Якщо я теж злочинець, то про що ми тут з тобою говоримо? А якщо вона – злочинець, а я – ні, то що це за судова справа?”, – відзначив політолог.

За словами В.Небоженка, російському прем’єру не зовсім подобаються подібні методи тиску на нього з боку української влади. “Обвинувачення Ю.Тимошенко у змові з В.Путіним кидає тінь на майбутнього президента Росії В.Путіна і ця тінь стає з кожним днем все тяжчою”, – резюмував він.

Відзначимо, вчора у Криму відбулася неформальна зустріч Президента України Віктора Януковича з Прем’єр-міністром Російської Федерації Володимиром Путіним, який прибув в Україну з приватним візитом. Вони обговорили низку питань, зокрема хід підготовки п’ятого засідання Російсько-Української міждержавної комісії, яке планується до проведення в Києві.

Джерело УНН

Найголовніше від NewsMarket: американський адмірал проговорився, що ціллю НАТО в Лівії є саме Каддафі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.