Новини політики. 6 червня. У Північноатлантичному альянсі глибоко стурбовані фактами кримінального переслідування політичних опонентів нинішньої влади.

Янукович не повинен перетинати "червону лінію"

Цьому присвячено цілий розділ проекту звіту Парламентської асамблеї НАТО “Постпомаранчева Україна: внутрішня динаміка розвитку і зовнішньополітичні пріоритети”.

Зокрема у Парламентській асамблеї НАТО відзначили, що можливо, найтривожніша тенденція політичного життя “постпомаранчевої” України – це відкриття кримінальних справ проти великої кількості опозиціонерів, включно з Тимошенко, лідера опозиції, і ряду членів її уряду.

“Їх переслідують за зловживання владою, незважаючи на застереження ЄС, що це виглядає як вибіркове правосуддя або зловживання  нинішньою адміністрацією. Тимошенко заборонили залишати Київ, включаючи заборону на поїздки до Брюсселя на зустрічі ЄС”, – йдеться в проекті.

У проекті доповіді відзначається з посиланням на багатьох експертів, що справа Тимошенко – це “червона лінія, яку Янукович не може перетнути, якщо дійсно бажає інтеграції з Еворосоюзом“.

Джерело Главком

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.