Новини світу. 20 червня. Відео. Відеокамери зняли, як співробітники найбільшого аеропорту країни обчищали сумки пасажирів.

Домодєдово
Співробітники обкрадали людей

Відразу двох людей – інспектора САБ (служби авіаційної безпеки) і агента зони пасажирського обслуговування допомогли викрити в крадіжці сумок пасажирів аеропорту “Домодєдово” камери відеоспостереження.

“Чіткі кольорові зображення, на яких видно, як саме співробітники викрадали сумки, а потім копирсалися в них, не залишили зловмисникам жодного шансу на виправдання” – пояснила офіційний представник Управління на транспорті МВС РФ по ЦФО підполковник Тетяна Агапова.

Першим “спалився” Сергій Анікін, що займався в Домодєдово оформленням негабаритного багажу. Він скористався тим, що один з пасажирів забув свою борсетку на стійці реєстрації. Об’єктив неупереджено зафіксував, як агент промацавсумку, хотів викликати міліцію, як того вимагають правила, але раптово передумав.

Анікін кілька разів обійшов стійку, придивляючись до сумки. Переконавшись, що за ним ніхто не спостерігає, він акуратно поклав борсетку на системний блок свого комп’ютера. Уже ввечері, йдучи з роботи, він забрав чужий багаж із собою.

Новеньку любительську фотокамеру EOS Cannon 550 D, що знаходилася в середині, Анікін полюбив усією душею. Коли оперативники транспортної міліції затримали його на картці пам’яті фотокамери, виявили десятки знімків агента і його сім’ї.

Схожим чином “працювала” і інспектор служби авіаційної безпеки Кудінова. Жінка прямо на стійці прийому багажу витрусила сумку, яку забув пасажир. Забрала портмоне з грошима, а решту викинула в сміття, намагаючись приховати сліди злочину.

Джерело LifeNews

Новинка від NewsMarket: Wi-Fi-мишка надходить у продаж

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.