Новини технологій. 7 червня. У роботі Skype стався другий за два тижні збій.

Skype відновив роботу
Skype знову глючить

Сьогодні користувачі Skype знову зіткнулися з перебоями в роботі сервісу. Так, починаючи приблизно з 14:00 система відмовляється завантажуватися. У компанії повідомляють, що проблеми з доступом відчувають лише деякі користувачі, однак це вже третя поломка менш ніж за рік, передає РБК.

«Лише невелика частина з вас може мати проблеми з доступом в Skype. Ми вивчаємо цю проблему і сподіваємося, що найближчим часом представимо вам всі подробиці», – йдеться в мікроблозі Skype в системі Twitter.

Чергові неполадки в роботі найбільшого сервісу VoIP-телефонії почалися сьогодні вдень. Зокрема, користувачі не можуть ввести пароль і логін, щоб завантажити свій рахунок у Skype. Згідно з повідомленнями в мережі Twitter, проблеми з доступом відчувають не тільки в Україні, але і в інших країнах.

Skype не працює у користувачів з більшості країн Європи (в тому числі з Великобританії, Болгарії, Білорусії і Хорватії), а також в Японії, Бразилії та Австралії. Підключитися до “Скайпу” не можуть користувачі операційних систем як Mac OS X, так і Windows 7, уточнюють «Вести».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.