Новини технологій. 30 червня. Оновлена ​​версія програми Skype 2.0 для смартфонів на базі Android дозволяє користувачам здійснювати і приймати відеодзвінки.

Skype для Android
Skype для Android отримав функцію відеодзвінків

Можливість відеовиклику поки доступна тільки для Android версії 2.3, встановленої на пристроях HTC Desire S, Sony Ericsson Xperia neo і pro, а також Google Nexus S. Розробники обіцяють, що незабаром новий додаток буде доступний і для інших смартфонів на базі Android.

Завдяки оновленому додатку, користувачі можуть здійснювати відеодзвінки з такою ж легкістю, як і на персональних комп’ютерах. Для цього потрібно в сюжеті контакті натиснути кнопку відеодзвінка. Під час відеодзвінка користувач може відключити звук, перервати виклик або отримати доступ до відеоменю.

Якщо під час відеовиклику користувач отримує звичайний голосовий дзвінок (без використання Skype), то відеодзвінок буде переведено в режим очікування. Якість відео буде залежати від умов мережі, гарне Wi-Fi з’єднання ймовірно дасть оптимальну якість.

Відеозв’язок – це не єдина зміна у версії Skype 2.0 для Android. Повністю оновлений інтерфейс програми. Тепер при запуску Skype користувач потрапляє в просте головне меню з іконками для всіх основних функцій. Змінити свій статус в Skype можна прямо у верхній частині головного меню.

Мабуть, єдиний мінус програми – його чимала вага (10 МБ плюс 15 МБ для користувача облікового запису). На щастя, Skype 2.0 все ще можна встановити на SD-карту пристрою.

Джерело Руфурматор

Скандал від NewsMarket: наречена князя Монако відмовилась від весілля?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.