Новини світу. 19 червня. Світовий конгрес українців надіслав лист до керівників міжнародних організацій із закликом значно посилити тиск на владні структури України задля забезпечення поваги до прав людини, демократії та вільних і чесних виборів, дотримання Україною своїх міжнародних зобов’язань і виконання вимог резолюції Європарламенту від 9 червня про ситуацію в Україні «Справи Юлії Тимошенко та інших членів колишнього уряду».

Світовий конгрес українців
Світовий конгрес українців закликає світ тиснути на українську владу

Про це повідомили у СКУ.

У листі від 17 червня, повідомляють у СКУ, звертається увага міжнародної спільноти на роль України як представника Європи у виконанні таких зобов’язань, як нинішнє головування у Комітеті міністрів Ради Європи, проведення наступного року Євро-2012 та головування у 2013 році в Організації з безпеки та співробітництва в Європі.

СКУ наголошує на необхідності дотримання Україною своїх міжнародних зобов’язань та виконання вищезгаданої резолюції Європарламенту.
Копії листа було надіслано Президенту Віктору Януковичу та Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини Ніні Карпачовій.

Також СКУ закликає Президента України припинити застосування в Україні «кримінального правосуддя як засобу досягнення політичних цілей та забезпечити виконання вимог Європейського Парламенту, про які він заявив».

Джерело Радіо свобода

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.