Новини України. 26 червня. Відео. Вчора, під час прямого ефіру «Шустер LIVE» в студію несподівано приїхала колишня дружина адвоката Юлії Тимошенко Сергія Власенка Наталія Окунська.

Сергій Власенко
Власенко погано ставиться до сім'ї?

Власенко саме був біля мікрофона, до якого і попрямувала Окунська. Шустер спробував зупинити її, став уточнювати, хто вона така. Зрозумівши, що перед ним екс-дружина Власенка, Шустер промимрив щось типу «Дружина – це вже занадто…»

«Це має відношення до справи… Він погано поводиться зі своєю сім’єю», – намагалася пояснити Наталія. Шустер пообіцяв дати їй слово наступного разу, коли в ефірі його програми не будуть обговорюватися такі серйозні теми. Обійнявши Окунську за талію, Шустер вивів її із студії і попросив охорону простежити за тим, щоб подібного більше не траплялося.

Звертаючись до присутнього в студії Бориса Нємцова, Шустер сказав: «Кожен раз, коли ви в студії, до неї несподівано вривається якась жінка». Нагадаємо, в одній з минулих передач «Шустер LIVE» в студію несподівано увійшла Юлія Тимошенко. Правда, “тій жінці” Шустер слово дав.

Джерело MediaНяня

Найголовніше від NewsMarket: американський адмірал проговорився, що ціллю НАТО в Лівії є саме Каддафі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.