Новини світу. 8 червня. Шведське правокоаліційний уряд після переговорів з опозиційними соціал-демократичною і зеленою партіями прийняло рішення продовжити свою участь у міжнародній операції в Лівії, заявив на прес-конференції в Стокгольмі глава МЗС Швеції Карл Більдт.

Лівія
Швеція хоче продовжити участь у війні в Лівії

 

За участь Швеції в операції в Лівії шведський парламент проголосував 1 квітня. Участь країни в операції повинна було закінчитися 22 червня. У розпорядження міжнародної коаліції Швеція надала, зокрема, вісім винищувачів Jas 39 Gripen.

Пропозиція санкціонувати подальше шведську участь в операції в Лівії буде передано на розгляд парламенту 9 червня. Голосування в парламенті, як передбачається, відбудеться до кінця наступного тижня, сказав міністр. “Забезпечення адекватного військового тиску важливо для здійснення політичного процесу”, – пояснив Більдт пропозицію уряду.

Згідно з планами влади, сказав він, з операції щодо забезпечення безпольотної зони в Лівії Швеція перемикається на повітряну розвідку і роботу щодо забезпечення ембарго на постачання зброї. “Літаки будуть виконувати два завдання на день – це більше, ніж робилося досі”, – пояснив він.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.