Новини світу. 3 червня. Шведського короля підозрюють у зв’язках з югославською мафією. Обурені шведи вимагають зречення монарха від престолу.

Карл XVI Густав
Карл XVI Густав засмутив шведів некоролівською поведінкою

На прилавках книжкових магазинів країни з’явилася документальна книга “Шведський хресний батько” журналіста Кімо Нурі. З неї випливає, що король був частим гостем вечірок з повіями, які організовувала югославська мафія.

Ці заходи відбувалися на приватних квартирах, віллах, у закритих клубах. “У мене є відеозаписи, що показують, як проходили королівські забави “, – визнав у інтерв’ю вечірній газеті Aftonbladet гангстер Мілле Маркович, який володів у 90-ті роки нелегальним клубом Club Power в Стокгольмі – популярним місцем відпочинку короля і його друзів.

У книзі також стверджується, що люди з оточення короля намагалися викупити фотографії, на яких Карл XVI Густав представлений у непривабливому вигляді. “П’яний король з сигаретою, що звисає з куточка рота, з цікавістю спостерігає за двома дівчатами, які займаються сексом”, – розповів кореспондент Кімо Нурі.

У пресу потрапила роздруківка переговорів одного з близьких друзів короля, бізнесмена Андерса Леттстрема, який намагався викупити компрометуючі матеріали у гангстерів. Залагодити справу “по-тихому” не вдалося: мафіозі, який володіє компроматом кілька разів підвищував суму викупу.

Тепер же, після того, коли справа розкрилася, гангстер заявив, що готовий опублікувати свій компромат. “У 2013 році я випущу свою автобіографію, одночасно буде створений платний сайт, на якому весь світ зможе побачити забави короля і його друзів”, – сказав він в інтерв’ю.

Королівський двір ведення переговорів з мафією заперечує. Шведів намагаються переконати, що Леттстрем вів переговори виключно з власної ініціативи, без відома його величності. В даний час бізнесмен вже позбувся посади голови правління однієї з компаній, яку він очолював, і ховається від журналістів.

Шведські оглядачі, аналізуючи пригоди короля, вважають, що пробачити можна все – навіть загули з повіями. Однак, ставши вразливим для шантажу з боку мафії, Карл XVI Густав переступив межу допустимого для глави держави.

Опитування, опубліковані у зв’язку з останнім скандалом, свідчать про небувалий спад популярності монарха. Лише 29% населення вважають, що король повинен залишатися на своєму посту до смерті, як це прийнято. 63% вимагають, щоб монарх достроково склав свої повноваження, передавши трон принцесі Вікторії.

Джерело NEWSru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.