Новини здоров’я. 2 червня. Симптоми стресу можуть проявлятися найнесподіванішими проблемами.

стрес
Під стресом ховаються проблеми зі здоров'ям

І часто людина навіть не підозрює, що її симптоми пов’язані з заворушеннями і тривогами, а не з фізичною хворобою.

1. Непродуктивні блювотні позиви – один із симптомів стресу і тривожності. Також, стрес може стати причиною справжньої блювоти і стану, званого «циклічним блювотним синдромом», при якому людей починає нудити і рвати в певний час доби протягом тривалого часу. Щоб впоратися з цією напастю, необхідно багато відпочивати і пити воду, а також позбутися причини, що викликає стресовий стан.

2. Волосся випадає через численні причини, однією з яких є стрес. Приміром, до випадання волосся може призвести аутоімунний розлад, при якому білі клітини крові атакують волосяні фолікули і проводять до розвитку алопеції. У важких випадках людина може втратити до 70% волосся, причому дуже часто це трапляється через деякий час після сумної події, наприклад, втрати близької людини.

3. Деякі люди, які відчувають сильний стрес, скаржаться на кровотечі з носа. Очевидно, це пов’язано зі стрибками кров’яного тиску, які спостерігаються, коли ми нервуємо.

4. Проблеми з пам’яттю – ще один наслідок переживань і стресу. Хронічний стрес піддає область мозку, що відповідає за короткочасну пам’ять – гіпокамп, – надмірному впливу гормону стресу кортизолу, от функція пам’яті погіршується. Поки ви не позбудетеся основної причини, що викликає у вас стрес, записуйте всю необхідну інформацію в блокнот.

5. Стрес знижує здатність організму боротися з інфекціями, погіршуючи роботу імунної системи. Одним з найкращих методів боротьби зі стресом є фізична активність. Якщо вам не вдається знайти півгодини на день для занять спортом, вдайтеся до інших методів, що підвищує імунітет.

6. Підвищене потовиділення – симптом, який відчувають деякі люди в стресових ситуаціях, може стати причиною ще більшого хвилювання і переживань. Для боротьби з гіпергідрозом спробуйте розслаблюючі методи, такі як йога та медитація, а також проконсультуйтеся з фахівцем.

Джерело Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.