Новини медицини. 20 червня. Алергія – є наслідком підвищеної реакції нашої імунної системи на вплив деяких зовнішніх факторів, які сприймаються організмом як потенційно небезпечні.

Сучасні медичні тести допоможуть перемогти алергію в дітей

У відповідь на вплив цих факторів (алергенів), вона починає виробляти антитіла. Завдання цих антитіл нейтралізувати чужорідні речовини, так звані антигени.

Це цілком нормальний процес нашого оргазму на “вторгнення”. Але іноді, наша імунна система починає реагувати на цілком безпечні речовини як на “небезпечні”. Це призводить до запуску механізму гіперреакції на дану речовину (алерген), який зазвичай і називають алергічною реакцією.

І тоді починаються “походи” по лікарях. Безліч аналізів і тестів. Призначаються антигістамінні препарати. Дитина знаходиться в стані постійних обмежень і стресу. Але, як показує практика, полегшення після такого лікування настає лише тимчасово, і то не завжди. А далі хронізация процесу і хвороба на все життя.

Сьогодні завдяки новому тесту медики можуть діагностувати харчову алергію, непереносимість продуктів харчування і харчових добавок.

Спеціальний тест крові ImuPro300 виявляє антитіла до антигенів більше 270 харчових продуктів і добавок. Він розроблений в Німеччині з використанням останніх діагностичних технологій, відзначають в НоуХауМед.

На цьому тесті можна діагностувати дітей з 2-річного віку. У молодших – результати тесту будуть “дзеркальними” з мамою. У такому випадку рекомендується обстежити маму і орієнтуватися на її результати.

Надалі, залежно від отриманих даних, з раціону дитини виключаються конкретні продукти на чітко визначений термін, розповідають в клініці.

Ще одне необхідне дослідження – генетичний аналіз. Це можливість передбачити і запобігти “катастрофам”, які можуть відбутися в організмі надалі.

Величезну допомогу в постановці діагнозу надає гемосканування. Це дуже наочний і інформативний метод. Також визначення антиоксидантного захисту організму біофотонним сканером (Pharmanex). Це дуже цікаве і абсолютно безболісне дослідження, що важливо для маленьких пацієнтів.

Багатосторонній і сучасний підхід до такої складної проблеми, як алергія, дає хороші результати, відзначають медики.

За матеріалами НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.