Новини економіки. 25 червня. Середня заробітна плата в Китаї становить близько $3,1 за годину, що на 50% більше, ніж офіційно в середньому заробляв за годину минулого місяця громадянин України.

гроші, долари
Китайці заробляють вдвічі більше за українців

Про це свідчать дані про заробітки в Китаї, оприлюднені журналом Time, і Державного комітету статистики України.

Так, видання зазначає, що епоха дешевої робочої сили в найбільшій державі на Сході завершується, що змушує підприємців переносити виробництва в інші країни регіону.

“Наші витрати на працівників лише за останні два роки зросли на 50%», – сказав виданню один з бізнесменів, який працює в Китаї.

За даними представника офісу Goldman Sachs у Гонконгу, якого цитує часопис, зарплати в Піднебесній за останні десять років у реальному вимірі зростали щороку в середньому на 12%. У той же час зауважує, що китайці заробляють значно менше, ніж громадяни розвинених держав, зазначивши, що, наприклад, в США середня зарплата в 7 разів вище: $22,3 за годину.

Зазначимо також, що за даними Держкомстату України, середня заробітна плата в травні склала близько $315 (1$ = 8 гривень), або $2 за годину при 40-годинному робочому тижні.

Джерело Праві новини

Про гроші від Newsmarket: Як політики заробляють мільйони

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.