Новини авто. 23 червня. Збитковий шведський автовиробник Saab, підконтрольний голландській Swedish Automobile, не може платити зарплату співробітникам у зв’язку з відсутністю необхідного фінансування.

Saab бракує фінансів для виплати заробітної плати

Swedish Automobile (раніше Spyker Cars) і Saab Automobile ведуть переговори з різними сторонами, які могли б надати фірмі короткострокове фінансування шляхом продажу нерухомого майна Saab з отриманням його назад в оренду, однак немає гарантій, що ці переговори будуть успішними, йдеться в повідомленні компанії.

Раніше Swedish Automobile домовилася про інвестиції з боку китайських фірм Zhejiang Youngman і Pang Da на 245 мільйонів євро, однак угода не отримала схвалення влади в Китаї та Європі.

У квітні шведське державне управління з обслуговування боргу “Ріксельден”(Riksgaelden) дозволило бізнесменові Володимиру Антонову стати акціонером Saab Automobile. Повідомлялося, що Антонов планує інвестувати до 30 мільйонів євро в Saab в обмін на частку в розмірі 29,9%, інформує РИА Новости.

Компанія Saab AB, штаб-квартира якої розташована в Стокгольмі, створена в 1937 році. Чисельність її персоналу по всьому світу сягає 13,3 тисячі осіб. Автовиробник Saab Automobile спочатку належав компанії Saab AB. У 1990 році автовиробника купив концерн General Motors, який, у свою чергу, продав його Spyker Cars в 2010 році.

Newsmarket

Новини від Newsmarket: Стихія в Японії скоротить світовий ринок авто на третину

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.