Новини світу. 10 червня. На лінії метро загинув чоловік – він випав з вагона, повідомив начальник прес-служби управління міліції на московському метрополітені Олексій Мишляєв.

метро
Чоловік загинув у метро

За його словами, в кабіні машиніста потяга на перегоні “Академічна” – “Профспілковий” спрацював сигналізатор контролю дверей, який вказує на їхнє несанкціоноване відкриття.

Одночасно пасажири потяга по гучному зв’язку повідомили машиністу про те, що невідомий молодий чоловік, якому стало спекотно, розсунув двері одного з вагонів, однак не втримався в отворі і випав у тунель.

“Машиніст наступного потяга побачив чоловіка, що лежав на рейках. Для вилучення потерпілого знімали напругу з контактної рейки”,- сказав Мишляєв. Лікарі, які прибули на станцію метро “Профспілкова” (куди доставили молоду людину), констатували його смерть у результаті важкої травми.

“Очевидці повідомили, що молодий чоловік почував себе недобре в вагоні, йому стало спекотно, після чого він спробував відкрити двері. Яких-небудь думок про самогубство вголос він не висловлював”, – додав Мишляєв.

Джерело Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.