Новини нерухомості. 7 червня. Готелі, які пройшли обов’язкову категоризацію на “зірковість”, автоматично звільняються від сплати податку на прибуток на 10 років.

ПДВ
Ряд готелів на 10 років позбавлять сплаті податку на прибуток

Про це повідомив заступник голови Ради міністрів – міністр курортів і туризму Криму Георгій Псарьов.

“Хочу спростувати інформацію, яка поширюється останнім часом про те, що готелі категорії 3, 4 і 5 “зірок” повинні подавати заяви, щоб їх звільнили від податку на прибуток, – сказав віце-прем’єр. – Для отримання пільги потрібно пройти категоризацію за процедурою госстандартметрологіі і, отримавши сертифікат про статус, вказати це в декларації. Ні заяв, ні довідок не потрібно. Тільки при перевірці податковий інспектор може вимагати пред’явити відповідний сертифікат”.

Відповідно до Закону України “Про внесення змін до деяких Законів України щодо розвитку готельної інфраструктури до проведення в України фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу”, з 1 січня 2011 року об’єкти розміщення категорії 3, 4 і 5 “зірок” на 10 років звільняються від сплати податку на прибуток. Закон поширюється на готелі, які були побудовані або реконструйовані або будуть введені в експлуатацію до 1 вересня 2012 року.

Відзначимо, що 90% готельних об’єктів в Україні не відповідають заявленій категорії заявляють експерти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.