Новини економіки. 4 травня. Якщо Україна хоче отримувати газ за російською ціною – потрібно входити до об’єднаного економічного простору з Росією, тобто в Митний союз – інших правил ціноутворення бути просто не може, заявив відповідальний секретар комісії Митного союзу Сергій Глазьєв в ефірі “5 каналу” в п’ятницю ввечері.

Україна Росія ГТС
Росія хоче втянути Україну до себе

“Ми говоримо про торговельно-економічні відносини, які регулюються договорами і міжнародним правом у наших відносинах. Відповідно до домовленостей – газ на Україну надходить без експортного мита, тобто Росія цю знижку зробила (відповідно до Харківськими договорами – ред.). Але якщо українські споживачі хочуть отримувати газ за російською ціною – потрібно входити в об’єднаний економічний простір. А як інакше? Інших правил ціноутворення бути просто не може”- заявив Глазьєв.

Раніше повідомлялось, Янукович відхрестився від Митного союзу на користь Європи. Головним пріоритетом зовнішньої політики України є інтеграція в Європейський Союз. Про це заявив президент Віктор Янукович в інтерв’ю Bloomberg.

Зазначимо, що 19 травня Верховна Рада прийняла постанову, у якій зазначається, що європейська інтеграція визначається одним із головних зовнішньополітичних пріоритетів нашої держави, і основним першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів та підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі між Україною та ЄС як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.

Джерело Газета.уа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.