Новини України. 3 червня. В Україні зареєстровано сотні громадських організацій, але лише про одну з них напевно знає практично кожен громадянин нашої, та й не тільки нашої, країни.

Femen
Батькам соромно за свої "феменісток"

Для того щоб стати популярними, дівчатам з епатажного руху довелося зняти з себе одяг.  Так, родичі деяких активісток вважають Femen новою сектою, інші щодня згорають від сорому через те, що їх чада роздягаються на очах у десятків телекамер, а треті … хвалять донечок за креативність і самі протестують з оголеними грудьми.

«Дідусь однієї нашої активістки вважає, що ми – секта і хочемо у нього відібрати квартиру», – розповіла лідер руху Femen Ганна Гуцол. А внучка пенсіонера Олександра Шевченка каже: її дідусь Іван Іванович вважає, що своєю поведінкою вона дискредитує шановане прізвище Шевченко. «Він про це зазвичай говорить, коли у міліції є до мене претензії через наші акції».

Тато інший активістки Інни, теж Шевченко, Валерій Станіславович, розповів, що для нього було шоком участь доньки у протестах з оголенням. Каже, що спочатку не знав куди подітися від сорому, боявся сусідам на очі видатися: «Я довго думав … Але вона моя дочка, тому мені залишається любити її. І не важливо, чим вона займається. Дружина, звичайно, дуже до всього цього негативно ставиться».

При цьому сама Інна розповіла, що мріє про те, що одного разу мама приєднається до неї в топлес-акціях. Також «феміністки» розповіли, що одного разу до них приєдналася дівчина із Західної України. І коли мама побачила її по телевізору, то приїхала до Києва, забрала її додому і «вправила мізки». Зараз, за ​​їхніми словами, ця дівчина повернулася до столиці, працює менеджером.

Як виявилося, навіть мама «начальниці» Femen, Ніна Гуцол, проти публічного роздягання дочки. «Я прошу її: не роздягайся. Я мріяла, що вона стане директором магазину, наприклад. Я зараз зі страхом дивлюся телевізор, все думаю, як би з донькою нічого не сталося. Так соромно перед сусідами», – вважає Ніна Гуцол.

Втім, є серед батьків і такі, хто позитивно ставляться до дій дітей. Більш того, самі прагнуть йти на барикади з голими грудьми. «Мамі спочатку було страшно, але вона переборола це почуття і вийшла топлес на Михайлівську площу в столиці», – розповіла активістка Анна Діда.

«Я захотіла зробити якийсь вчинок для людей, тому протестувала топлес проти підняття пенсійного віку для жінок, – натхненно говорить 63-річна харків’янка Ольга Діда. – В інших я питаю: що вони зробили для того, щоб пенсійний вік не піднімали – вони сидять вдома і протирають штани на дивані ». До речі, як розповіли у Femen, зараз до них приходить багато листів від пенсіонерок, зокрема, ошуканих вкладниць будівельних компаній Києва, які готові приєднатися до топлес-протестів.

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.