Новини України. 3 червня. Вчора віце-прем’єр-міністр соціальної політики Сергій Тігіпко в ультимативній формі зажадав від народних депутатів фракції Партії регіонів (ПР) підтримати урядовий законопроект “Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи”.

Сергій Тігіпко
Тігіпко настирливо просить проголосувати за пенсійну реформу

Про це йшла мова на закритому засіданні фракції Партії регіонів, пише “Коммерсант-Україна”.

Один з депутатів, який був на зборах, розповів виданню, про що говорив віце-прем’єр.

“Тігіпко сказав: якщо ми не проголосуємо за пенсійну реформу, за неї проголосує наступне скликання Верховної ради, оскільки в 2014-2015 роках пенсії буде нічим платити”.

“Регіонал” зазначив, що керівництво фракції мовчки слухало Тігіпка, тоді як депутати не стримували емоцій.

Віце-прем’єр відзначив “особливу важливість” прийняття законопроекту до кінця поточної сесії парламенту (15 липня).

“Категорично проти виступили представники профспілок. Колег обурило обмеження максимальної пенсії до 10 прожиткових мінімумів. Їх аргументи зрозумілі – у нас багато депутатів пенсійного або передпенсійного віку”, – зазначив депутат.

Він додав, що ці аргументи не пом’якшили позиції віце-прем’єра.

Депутат від Партії регіонів Олександр Стоян повідомив, що фракція не визначилася зі своєю позицією з приводу нового варіанту пенсійної реформи: “Законопроект розгляне комітет, ймовірно, його оцінить політрада Партії регіонів”.

“Рішення за проектом закону не прийнято”, – сказав Стоян, додавши, що не побачив кардинальних відмінностей нового варіанту документа від старого.

Втім, глава фракції ПР у Верховній Раді Олександр Єфремов вчора був не настільки категоричний, відзначає видання.

“Сьогодні ми послухали доповідь віце-прем’єра Тігіпка, і він був досить переконливий. Я можу тільки сказати, що це досить складний документ, і сьогодні він вимагає політичної сміливості для ухвалення”, – розповів Єфремов.

Варто відзначити, що Сергій Тігіпко раніше обіцяв піти у відставку, якщо Верховна Рада не прийме закон, що передбачає зміни у пенсійній системі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.