Новини шоу-бізу. 15 червня. Голлівудський актор Рассел Кроу вибачився за свої висловлювання в «Твіттері» з приводу обрізання, після того як його друг, режисер Елі Рот, висловився на його захист.

Кроу звинуватили в антисемітизмі

Рот заявив про те, що журналісти перебільшили слова актора, а сам Кроу зробив кілька записів у «Твіттері», де вибачився перед тими, кого він міг образити.

«Я сильно люблю всіх людей всіх національностей і дуже жалкую про те, що висловився тут про те, що могло образити когось, – написав Кроу. – Мої релігійні переконання ні при чому, розумію, що деякі сприймуть сказане мною як насмішку над обрядами і традиціями інших. Мені дуже шкода».

«Обрізання – це варварство і дурість. Хто ви такі, щоб змінювати природу людини? Невже Бог справді вимагає жертви крайньої плоті? Діти й так досконалі», – наводить Репортер Hollywood Reporter слова Рассела Кроу, які трохи раніше з’явилися в його «Твіттері».

Однак Елі Рот, єврей за походженням, заступився за нього, сказавши, що Кроу – «один із найчудовіших людей», з якими йому доводилося працювати і взагалі зустрічатися в житті, крім того, Кроу з повагою ставиться до всіх релігій.

Рот оскаженів від заголовка одного з видань, який свідчив про те, що Кроу «образив євреїв».

«Тема явно натякала на те, що Рассел – антисеміт. Це сенсаційна журналістика в гіршому своєму прояві», – заявив режисер.

«Ніхто не звернувся за поясненнями до жодного з нас. Це жахливо. Рассел – дивовижна людина і з повагою ставиться до всіх релігій … Журналісти намагаються залякати знаменитостей, щоб вони не користувалися «Твіттером». Вони хочуть показати, що до цих пір можуть знищити тебе. Огидно», – додав Елі Рот.

Джерело ПН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.