Новини світу. 22 червня. Прем’єр-міністр Володимир Путін в чергову річницю початку Великої Вітчизняної війни знову заговорив про фальсифікації історії і попередив про серйозні наслідки того, що російська влада вважає фальсифікацією.

володимир путін
Путін попередив, що каратиме за те, що російська влада вважає фальсифікацією

“Ми повинні чітко розуміти, що спроби спотворити історію можуть мати дуже серйозні наслідки, по суті можуть бути піддані сумнівам ключові принципи сучасного світоустрою. Тут криються дуже небезпечні загрози, причому з непередбачуваними наслідками”, – сказав Путін, виступаючи на засіданні президії уряду.

“З покоління в покоління передається пам’ять про мужність, про подвиг батьків, дідів, прадідів, гордість за велику перемогу і біль непоправних втрат. І немає потреби пояснювати, чому будь-які спроби фальсифікувати історію, історію Другої світової війни, Великої Вітчизняної війни, наруга над пам’яттю переможців – все це дуже гостро сприймається в російському суспільстві”, – пояснив прем’єр.

Нагадаємо, раніше Володимир Путін заявляв, що СРСР перемогла б Другу світову війну і без участі України. Таке висловлювання прем’єра Росії викликало резонанс у суспільстві.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.