Новини України. 3 червня. Народні депутати фракції «БЮТ-Батьківщина» не змогли отримати пояснень від Генерального прокурора Віктора Пшонки, чому він не реагує на скарги Юлії Тимошенко.

Юлія Тимошенко
Тимошенко досі чекає на відповідь Пшонки

«Помічник Генпрокурора повідомив нам, що Пшонка захворів, а тому не може з нами зустрітися», – сказав депутат Роман Забзалюк після відвідання Генеральної прокуратури.

Він зазначив, що «БЮТ-Батьківщина» і надалі вимагатиме від Генерального прокурора дати відповідь на подану Юлією Тимошенко скаргу. «Ми будемо ходити сюди, на Різницьку, допоки не отримаємо відповідь», – сказав Роман Забзалюк.

Народні депутати фракції «БЮТ-Батьківщина» прийшли сьогодні до Генеральної прокуратури, щоб зустрітись з Генпрокурором Віктором Пшонкою і вимагати від нього виконати службові обов’язки та дати відповідь на подану Юлією Тимошенко скаргу, повідомляє прес-служба БЮТ.

Як відомо, Юлія Тимошенко тричі зверталася до Генерального прокурора з вимогою скасувати постанову про порушення проти неї політично вмотивованих кримінальних справ та низку незаконних дій слідчих та прокурорів, однак, відповіді досі не отримала.

«Розумію, що Ви усвідомлюєте політико-замовний характер порушених проти мене справ, а тому не хочете залишати своїх автографів. Однак мовчання не позбавляє Вас відповідальності за зловживання у цих справах та незаконність їхнього порушення. Відтак, ще раз вимагаю від Вас негайної відповіді на мої звернення», – наголошувала Юлія Тимошенко у відкритому зверненні до Генпрокурора Віктора Пшонки.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.