Новини технологій. 26 червня. Стали відомі нові подробиці про майбутні процесори Intel під кодовим ім’ям Haswell, чий дебют очікується в 2013 році.

Intel, інтел
Процесори Intel з'являться і в ультрабуках

Відомості з технічної документації, опублікованій нещодавно в блозі Intel, дозволяють прийти до висновку, що за своїми конструктивними особливостями процесори серії Haswell відносяться до категорії “систем на чіпі” з високим ступенем інтеграції компонентів. Крім того, їх мобільні модифікації можуть знайти застосування в досить широкому асортименті пристроїв, від стандартних лептопів до ультратонких ноутбуків і навіть планшетних комп’ютерів.

Можливо, до речі, саме на цих процесорів будуть працювати так звані ультрабуки, про які останнім часом ходить чимало розмов. На відміну від нинішніх ультратонких ноутбуків начебто Apple MacBook Air або ASUS UX21, придбати які можуть собі дозволити лише забезпечені люди, ультрабуки повинні виявитися цілком доступними навіть для небагатих користувачів.

Причому, завдяки вдосконаленій вбудованій графіці в чіпах Intel Haswell ультрабуки отримають непогані можливості навіть без сторонніх рішень від NVIDIA і AMD, що, природно, має позитивно позначитися на вартості готового продукту. Раніше також повідомлялося, що ці майбутні процесори будуть створюватися за нормами 22 нм технології і стануть володарями набору інструкцій AVX2 і апаратного генератора випадкових чисел (ГВЧ) для шифрування даних.

Джерело Ferra

Курйози від NewsMarket: літня пара вкрала з Освенціму ложки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.