Новини світу. 29 червня. Молдова. Дощі з градом і сильний вітер, що тривали кілька днів, завдали серйозного збитку сільському господарству центральних і південних районів Молдови

Природа винищує посіви в Молдові

За даними Служби цивільного захисту і надзвичайних ситуацій (СГЗЧС) МВС РМ, в селі Белеурешти Ніспоренського району град знищили 225 гектарів посівів і 45 га садових культур. У селі Валя Маре Унгенського району від проливних дощів постраждали 326 га посівів, а в селі Костулени – 291 гектар сільгоспкультур.

Крім того, дощі завдали серйозної шкоди в населених пунктах Ермоклія, Мар’янка де Жос і Чобурчіу в Штефанводском районі.

Зараз оцінюється сума втрат внаслідок негоди. За словами прес-секретаря СГЗЧС Доріни Сокірке, електропостачання майже у всіх 50 населених пунктах, постраждалих від стихії, вже відновлено.

«На сьогодні без електрики лишається лише село Верзерешти Ніспоренський району, яке вже сьогодні приєднано до електромережі», – сказала Сокірке.

СГЗЧС як і раніше попереджає, що на півночі Молдови, зокрема в Беленештах, Липкань, Бричанах через затяжні дощі збільшилася ймовірність виникнення зсувів.

Джерело Новий регіон

Про світ від newsmarket: Грузія збудує пам’ятник жертвам геноциду, який вчинила Росія

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.