Новини України. 20 червня. Прокуратура Оболонського району столиці порушила кримінальну справу стосовно директора Пансіонату для ветеранів війни та праці головного управління праці та соціального захисту КМДА, який працював з КП “Найкращий дім”.

Леонід Черновецький
Леонід Черновецький

Про це ЛігаБізнесІнформ повідомили в прес-службі прокуратури Києва. За даними відомства, директор пансіонату звинувачується у службовій халатності і нанесенні збитку місцевому бюджету на більш ніж 1,1 млн. грн. (Ч.2 ст.367 Кримінального кодексу України).

Справу порушили за результатами прокурорської перевірки фінансово-господарської діяльності пансіонату, що знаходиться в рекреаційній зоні Пуща-Водиці в Оболонському районі столиці.

Встановили, що в пансіонаті згідно з договором з комунальним підприємством “Найкращий дім” проживали громадяни похилого віку, які потребували сторонньої підтримки та допомоги. Відповідно до положення про пансіонат, утримання таких осіб повинно було проходити за умови стовідсоткового відшкодування комунальним підприємством витрат, а це 8-11 тис. грн. на кожного постояльця, зазначили в прокуратурі.

КП “Найкращий дім” отримувало цю суму щомісячно від громадян, які перебували в пансіонаті, або від їхніх родичів. Але пансіонат за утримання кожного громадянина отримував щомісячно від комунального підприємства тільки 2,5 тис.грн., а всі інші витрати відшкодовувалися за рахунок міського бюджету. Прокуратура з’ясовує, куди пішла різниця.

Нагадаємо, рішення про створення в Києві КП “Найкращий дім”, в якому будуть проживати самотні пенсіонери, було прийнято на засіданні Київради в кінці 2008 року. Ініціатором проекту виступив мер Києва Леонід Черновецький.

Київрада ліквідувала КП “Найкращий дім” 28 грудня 2010 року. На момент ліквідації підприємства в ньому перебували 13 осіб.

Кумедне від NewsMarket: дізнайтесь, яке прізвисько придумали хакери для Кернеса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.